Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI W ZAKRESIE ORGANIZACJI SZCZEPIEŃ NA COVID-19

Informujemy, osoby mające trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości dojazdu do punktu szczepień) lub posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio grupę I z w/w schorzeniami, iż mogą zgłaszać potrzebę organizacji dowozu na szczepienie za pośrednictwem Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudecki pod numerem telefonu 75 71 32 622 lub do koordynatora ds. transportu osób niepełnosprawnych
i starszych w sprawie szczepień przeciw Covid 19 w Gminie Jeżów Sudecki, do pana Zbigniewa Jurka pod numerem telefonu 75 71 32 254, 255, 257 wew. 140. w godzinach pracy Urzędu Gminy
Czytaj więcej w aktualnościach

Koncert patriotyczny online w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej w Czernicy

W tym roku niestety nie mógł się odbyć koncert w Filharmonii Dolnośląskiej oraz w Szkole Podstawowej w Czernicy jak to miało miejsce jak w poprzednich latach. Uroczystości upamiętniające Narodowego Święta Niepodległości odbyło się online. Postanowiliśmy zagościć w domach i mieszkaniach naszych uczniów, by wspólnie uczcić jeden z najważniejszych dni w historii naszego kraju. Koncert odbył się 28 listopada 2020r.
Zaśpiewajmy wspólnie w domach najpiękniejsze pieśni patriotyczne „Pałacyk Michla”, „Co to jest niepodległość”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”,Rozkwitały paki białych róż, „ Szary mudur”
Uczniowie odczytali również wiersze o tematyce patriotycznej m.in. „Pieśń o żołnierzach z Westerplatte” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, „Alarm” Antoniego Słonimskiego, ”Hymn do miłości ojczyzna” Ignacego Krasickiego oraz ,,Twój dom” Wandy Chotomskiej.

112020

Joanna Cimosz-Nowak
dyrektor S.P. w Czernicy