Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Festyn rodzinny

24 września br. w godzinach od 11.00 do 15.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. W programie znalazło się wiele atrakcji, takich jak: pokaz tresury psów (Klub Owczarka Niemieckiego), ratownictwo techniczne w wykonaniu OSP Jeżów Sudecki (wcześniej wrak auta był pomalowany przez dzieci), znakowanie rowerów przez Policję, zumba (p. Monika Marchewka), pokaz sztuk walki (Shido-Team Jelenia Góra – p. Mariusz Ligiżyński), warsztaty pszczelarskie (pasieka „Płoszczyna” p. Jan Dąbrowski), pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczennic naszej szkoły (Nikoli i Oliwii Pawliszak z partnerami Aleksandrem Stępniem i Danielem Chwedczukiem). Podczas festynu odbywał się Pchli Targ, czyli możliwość wymiany lub sprzedaży przez uczniów własnych rzeczy, np. ubrań, zabawek, książek. Młodsze dzieci mogły skorzystać z dmuchanego zamku, malowania twarzy czy plecenia kolorowych warkoczyków. Chętni rodzice mogli ubezpieczyć swoje dzieci, dom lub samochód (Państwo Kalinowscy z Jeżowa Sudeckiego). Pojawił się również kontener na elektrośmieci z firmy „Alniko” z Jeleniej Góry, do którego można było wrzucić zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Czas umiliła również możliwość konsumpcji przepysznych ciast upieczonych przez rodziców z naszej szkoły oraz kiełbasek z grilla. Pogoda i nastroje dopisały. Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia, jak również tym, którzy uczestniczyli w festynie.

Joanna Słabicka