Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Ogłoszenie w sprawie azbestu

Wójt Gminy Jeżów Sudecki informuje o wstępnym naborze wniosków o udzielenie dotacji na usunięcie wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Jeżów Sudecki.

Gmina Jeżów Sudecki planuje wystąpić o dofinansowanie zadania związanego z usuwaniem wyrobów azbestowych z terenu Gminy Jeżów Sudecki – 2022. Kosztami kwalifikowanymi zadania są: demontaż, transport, odbiór i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest.

W związku z powyższym ogłaszam wstępny nabór wniosków od właścicieli nieruchomości, którzy mają dachy bądź ściany budynków pokryte eternitem, a zamierzają je wymienić w 2022 r., oraz którzy mają eternit zdeponowany na pryzmach i zamierzają przekazać go do utylizacji.

Ankiety o udzielenie dotacji na zadania związane z usuwaniem wyrobów azbestowych należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 kwietnia 2022 r., w Urzędzie Gminy Jeżów Sudecki w sekretariacie lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na formularzu, który można pobrać w Urzędzie Gminy Jeżów Sudecki lub pobrać na stronie internetowej: www.jezowsudecki.pl  w zakładce: BIP – Ochrona środowiska – formularze ankieta Azbest- Ankieta - informacja o wyrobach zawierających azbest. https://jezowsudecki.bip.net.pl/?c=231

Wnioski złożone po 8 kwietnia 2022 r. nie będą rozpatrywane!!!
Liczy się data wpływu do Urzędu a nie data stempla pocztowego!!

Dodatkowych informacji udziela Marlena Klimek – Podinspektor ds. remontów i drogownictwa w siedzibie Urzędu Gminy – pok. nr 106 lub pod numerem telefonu 75 7132-255,-257 wew. 140.