Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI W ZAKRESIE ORGANIZACJI SZCZEPIEŃ NA COVID-19

Informujemy, osoby mające trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości dojazdu do punktu szczepień) lub posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio grupę I z w/w schorzeniami, iż mogą zgłaszać potrzebę organizacji dowozu na szczepienie za pośrednictwem Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudecki pod numerem telefonu 75 71 32 622 lub do koordynatora ds. transportu osób niepełnosprawnych
i starszych w sprawie szczepień przeciw Covid 19 w Gminie Jeżów Sudecki, do pana Zbigniewa Jurka pod numerem telefonu 75 71 32 254, 255, 257 wew. 140. w godzinach pracy Urzędu Gminy
Czytaj więcej w aktualnościach

Zaproszenie na festyn w Dziwiszowie

Serdecznie zapraszamy na festyn, który odbędzie się na boisku sportowym w Dziwiszowie dnia 24.07.2021r. Od godziny 14,00.
Informujemy, że w trakcie festynu będzie możliwość zaszczepienia się przeciw SARS–COV-2 szczepionką PFIZER w godzinach od 14,00 do 18,00.

Jednocześnie uczestnicy festynu będą mogli skorzystać ze wsparcia rachmistrza gminnego i wypełnienia obowiązku spisowego narodowego spisu powszechnego do czego serdecznie zachęcamy !!

Sołtys i rada sołecka wsi Dziwiszów