Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Siedlęcinie

Uczniowie klasy III doczekali się w końcu momentu, aby zorganizować uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Uroczystość odbyła się 10 czerwca 2022 roku w sali Domu Ludowego. W poprzednich dwóch latach było to niemożliwe ze względu na pandemię koronawirusa i związane z tym obostrzenia.
Dzień Rodziny łączy dwa ważne święta – Dzień Matki i Dzień Ojca. Dzieci, aby podziękować swoim rodzicom za to, że są obecni w ich życiu, przygotowały piękny montaż słowno-muzyczny. Obecni rodzice nie kryli zachwytu i radości. Uczniowie zaprezentowali swoje aktorskie talenty w inscenizacji pt. „Za co kochamy nasze Mamy?” Dziewczynki i chłopcy byli, jak zwykle, doskonali. Nie zabrakło pięknych piosenek, własnoręcznie napisanych tekstów, wspaniałych, samodzielnie wykonanych upominków oraz słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy Mamom.
Była to również okazja, aby wychowawca mógł podziękować Rodzicom za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy, za pomoc i zaangażowanie w życie klasy. Każdy najmniejszy gest był cennym darem dla wszystkich dzieci. Rodzice otrzymali pamiątkowe PODZIĘKOWANIA.
Podziękowania za bezinteresowną pomoc, życzliwość, wsparcie w realizacji naszych planów złożyliśmy również na ręce Pana Mariana Tyki, bowiem Pan Sołtys zaszczycił nas swoją obecnością.
To było szczególnie miłe, radosne i rodzinne spotkanie.


Krystyna Sos