Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Raport diagnostyczny ZITAJ

Gmina Jeżów Sudecki jako członek Aglomeracji Jeleniogórskie, w załączeniu upublicznia Raport diagnostyczny ZITAJ na lata 2021-2029 celem przeprowadzenia konsultacji społecznych niniejszego dokumentu.
Raport będzie podstawą do przygotowania syntezy diagnozy obszaru realizacji ZIT AJ wraz z analizą problemów, potrzeb i potencjałów rozwojowych, w tym wzajemnych powiązań gospodarczych, społecznych i środowiskowych, która to synteza będzie elementem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2029. Stąd zależy nam na aktywnym udziale wszystkich interesariuszy z obszaru Aglomeracji Jeleniogórskiej - samorządów terytorialnych, partnerów społecznych i gospodarczych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, instytucji publicznych. Wszystkie Państwa uwagi będą dla nas cennym głosem i pozwolą udoskonalić Raport.
Prosimy o sporządzenie uwag i opinii do Raportu w formie pisemnej i przesłanie ich w terminie do dnia 12.06.2022 r..:

• elektronicznie poprzez formularz w wersji word/excel, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularze w załączeniu).
• pisemnie poprzez formularz w wersji word/excel, na adres:

Urząd Miasta Jelenia Góra
Wydział Zarządzania Zintegrowanymi Inwestycjami Terytorialnymi Aglomeracji Jeleniogórskiej
ul. Okrzei 10, pokój 107
58-500 Jelenia Góra

pobierz - Formularz uwag konsultacje ZIT AJ (doc)
pobierz - Formularz uwag konsultacje ZIT AJ (xls)
pobierz - Raport diagnostyczny ZIT AJ na lata 2021-2029