Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Webinarium pt. „Dotacje i środki zwrotne na uruchomienie własnej działalności gospodarczej”.– odbędzie się 23.03.2022 r. Jelenia Góra/online w godzinach od 12.00 do 13.00 na platformie ZOOM.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Dotacje i środki zwrotne na uruchomienie własnej działalności gospodarczej”.– 23.03.2022 r. Jelenia Góra/online
W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione możliwości otrzymania wsparcia finansowego na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.
Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.03.2022 r. do godz.15.00. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.
W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.
Do udziału zapraszamy osoby z obszaru województwa dolnośląskiego,
1. zainteresowane dotacją, tj:
• osoby zamieszkałe lub uczące się, które są osobami biernymi zawodowo lub bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat i które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r.
• osoby przewidziane do zwolnienia, zagrożone zwolnieniem oraz zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy.
2. osoby zainteresowane instrumentami zwrotnymi (pożyczką), tj.
• absolwenci szkół średnich/zawodowych oraz uczelni wyższych (tj. I, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich) do 48 miesięcy od dnia ukończenia szkoły lub otrzymania tytułu zawodowego,
• studenci ostatniego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich,
• osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy,
• opiekunowie osób niepełnosprawnych;

Webinarium odbędzie się:
23.03.2022r. (środa), w godz. 12.00-13.30

Program webinarium:
- Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich – Magdalena Chmielińska-Rozenek, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.
- „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” –projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; Działania 1.2. Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – pan Paweł Płocheć - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
- „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” - Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020, Działanie 8.5 – Przystosowanie do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań outplacementowych - pan Paweł Płocheć - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
- „Rządowy Program Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie”- pożyczka na założenie działalności – pani Anna Juszczak – Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

2022.03.23 PLAKAT

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.