Ułatwienia dostępu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

MOON HILL’S LORD

MOON HILL’S LORD ul. Planetarna 16, 58-521 Jeżów Sudecki
Tel: 505 182 982

5a

Kosmiczne dzień dobry.
Około dwa lata temu zrodził się pomysł by wydobyć z dna duszy to co nieziemskie, ponadczasowe i oderwane od rzeczywistości. Tak oto od pomysłu do realizacji.
Poznajmy się… Jestem Moon Hill's Lord i chcę zabrać Cię w nieziemską otchłań kosmicznych doznań.

Nie wiem czy o tym wiesz, ale kiedy tak za sobą tęsknimy
Spójrz w górę, spotkajmy się przy Księżycu...

Domek o nazwie Wenus. Wystrój domku jest w klimacie kosmicznej epopei. Nawiązuje swym wyglądem do Planety Wenus. Złożony z salonu z aneksem kuchennym. W salonie wygodna, rozkładana kanapa z tv. Dostępny pakiet telewizyjny, Netflix i inne multimedia. Aneks w pełni wyposażony. W sypialni znajduje się spore i wygodne dwuosobowe łóżko. Nastrojowo, klimatycznie z dostępem do sprzętu HiFi.

 

Bardzo urokliwa okolica. Widok na Kotlinę Jeleniogórską, na pasmo Karkonoszy, Gór Kaczawskich oraz na Górę Stromiec. Blisko punkt widokowy Góra Szybowcowa i Łysa Góra. Spokój, cisza i kontakt z naturą. Do Karpacza 22 km, do Szklarskiej Poręby 25 km, trasy rowerowe w Dolinie Bobru w tym także Kaczawskie Singieltracki Okole ok 10 km, Na Bobrze możliwość korzystania z kajaków. Siedlisko położone na Szlaku Wygasłych Wulkanów.
Obiekt należy do Kaczawskiej Sieci Współpracy.

 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grzegorz Olearczyk