In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1408616

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Kolejna edycja „Łysogórek” 2017

Już w najbliższą niedzielę 28 maja na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie rozpoczyna się kolejna już edycja zawodów rowerowych
odbywających się pn. „Łysogórki” 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do zapisów i udziału w imprezie.
Zawody odbywać się będą w każdą ostatnia niedzielę miesięcy V – IX 2017, cykl zawodów składa się z pięciu wyścigów MTB. Zawody mają formułę otwartą – prawo startu mają zarówno amatorzy i zawodnicy z licencją. Do startu zachęcamy zarówno najmłodszych przedszkolaków, młodzież oraz osoby dorosłe. Wszystkim zawodnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją.

Poszczególne trasy w zależności od kategorii dostępne tutaj:
https://www.traseo.pl/trasa/lysogorki-2-aa7-trasa-dluga

https://www.traseo.pl/trasa/lysogorki-2-aa7-trasa-krotka

https://www.traseo.pl/trasa/lysogorki-trasa-srednia


Dodatkowo po każdej z V edycji uczestnikom wręczane są medale i dyplomy, a na zakończenie podsumowana zostaje klasyfikacja „OPEN”. Na ostateczny wynik składa się suma punktów uzyskanych w pięciu wyścigach.
Zapisy możliwe on-line lub na miejscu w dniu zawodów w godz. 9:00-10:30
Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Jeżów Sudecki Pan Edward Dudek oraz Prezydent Miasta Jelenia Góra Pan Marcin Zawiła.
Więcej informacji, regulamin oraz dokumenty do pobrania celem zapisów dostępne : http://lysagora.pl/lysogorki-2017/; http://www.aesculap.com.pl/blog/lysogorki-2017