In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1327805

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Bal Mikołajkowy

W sobotę dnia 14 stycznia 2017 roku w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim odbyła się cykliczna impreza - Bal Mikołajkowy dla dzieci z Sołectwa Jeżów Sudecki.  Przybycie oczekiwanego gościa z północy poprzedzała zabawa, w czasie której odbywały się konkursy oraz gry prowadzone przez dwie urocze pomocnice Świętego Mikołaja : Asię Słabicką i Agnieszkę Sowińską. Dzieci zgodnie z tradycją karnawałową były pięknie przebrane za różne postacie z bajek, rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy kostium  dwóch kategoriach wiekowych. Jedną z atrakcji zabawy był występ zespołu z Domu Pomocy Społecznej z Nielestna z bajką pt. „Czerwony Kapturek”.

Dzieci gromkimi brawami podziękowały za wspaniałe przedstawienie. Najważniejszym punktem programu dla dzieci  było pojawienie się wśród radosnych okrzyków Mikołaja z Laponii i rozdawanie  przez niego wcześniej przygotowanych paczek,  a także możliwość zrobienia swoim pociechom pamiątkowej fotografii. Po pożegnaniu  gościa z północy zabawa trwała dalej.
Dla wszystkich uczestników czekała „kawiarenka”,  a w niej pyszne wypieki naszych Jeżowianek. Ta wspaniała impreza odbyła się dzięki hojnym sponsorom: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeżowie Sudeckim, państwa Ewy i Marka  Wolańskich -Drukarnia
w Jeżowie Sudeckim oraz pana Jarosława Suchockiego.
Zabawa została przygotowana przez panie z Rady Sołeckiej na czele z Panią Teresą Mitką Sołtysem wsi Jeżów Sudecki.

Grażyna Zyśk