In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1920497

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nowy nabytek Euroregionalnego Centrum Modelarskiego

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim od stycznia tego roku uruchomiło zbiórkę pieniędzy na zakup legendarnego szybowca Grunau Baby, numer konta  i więcej informacji na temat zbiórki na naszej stronie internetowej “Modelarnia Jeżów Sudecki” Tymczasem dzięki wieloletniej bardzo dobrej współpracy z Aeroklubem Jeleniogórskim dostaliśmy w użyczenie szybowiec “Pirat” i jesteśmy chyba nieliczną modelarnią w Polsce, która posiada własny prawdziwy szybowiec.


Szybowiec będzie prezentowany na imprezach modelarskich, a także podczas „Dni Jeżowa” czy innych imprezach gminnych. Przygotowujemy się Święta Lotnictwa i Zlotu Gigantów, który odbędzie się 28 sierpnia i 29 sierpnia.  Na Górze Szybowcowej odbędzie się m. in. odsłonięcie kolejnych tabliczek w Galerii Sław Lotnictwa. Co roku nasza Euroregionalne Centrum Modelarskie Jeżów Sudecki zgłasza modelarzy zasłużonych dla regionu jeleniogórskiego, w tym roku są to: Franciszek Porwik   i Konrad Mieczkowski.
Przygotowujemy się do nowego roku szkolnego, mam nadzieję, że będziemy mogli rozpocząć zajęcia w modelarni od 10 września, wiadomości na naszej stronie internetowej.
Zaplanowaliśmy „Święta Latawca” na sobotę 3 października na Górze Szybowcowej, na które serdecznie zapraszamy z latawcami. Mamy w programie zaplanowanych wiele warsztatów modelarskich na wyjazdach m.in. w Szklarskiej Porębie, Przesiece czy Starej Kamienicy, licząc, że warunki pogodowe i epidemiologiczne pozwolą na realizację planów. Informacje na temat działalności Euroregionalnego Centrum Modelarskiego znajdują się na https://pl-pl.facebook.com/modelarniajezowsudecki
 

Władysław Jagiełło