In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1851273

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Jasełka w Gminie Partnerskiej w Bozkovie

Dnia 19 stycznia br. gościliśmy z przedstawieniem jasełkowym pt. „Boże Narodzenie” w kościele parafialnym w Bozkovie, przedsięwzięcie zorganizowano przy współpracy z Wójtem Gminy Jeżów Sudecki p. Edwardem Dudkiem i parafią w Bozkovie. Inscenizacja  bożonarodzeniowa została przygotowana przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim pod kierunkiem nauczycieli : p. Agaty Nidrych i p. Agnieszki Sowińskiej. Uczennica Elżbieta Teśka zaśpiewała w języku czeskim kolędę „Cicha noc” i odczytała tekst czeski dotyczący inscenizacji, który wprowadzał do poszczególnych scen prezentowanych przez uczniów Jasełek. Parafianie byli zachwyceni formą przedstawienia Jasełek, która stała  się dla nich bardziej zrozumiała.

Ksiądz proboszcz parafii Bozkov – Krzysztof Mikuszewski podziękował nauczycielom, rodzicom i występującym uczniom za przepiękną inscenizację. Występujący otrzymali gromkie brawa od czeskich parafian. W czasie pobytu pani Barbara – gospodyni parafii - przygotowała dla 47 osób smaczny obiad. Wszyscy byliśmy zadowoleni z życzliwego przyjęcia i miłej atmosfery, za co serdecznie dziękujemy.
Serdecznie dziękujemy p. Wójtowi Gminy Jeżów Sudecki za zorganizowanie wyjazdu do Bozkova, rodzicom  za wsparcie organizacyjne i merytoryczne, a uczniom za wspaniały występ. Szczególne podziękowanie kierujemy do pani Joanny Bicz-Danio za zaśpiewanie pięknej kolędy i pana Mirosława Kaźmierczaka za pomoc w organizacji Jasełek.

Agata Nidrych, Agnieszka Sowińska – nauczycielki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim