In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1851291

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień Kobiet w Siedlęcinie

W niedzielę, 8 marca 2020 roku, odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Siedlęcinie z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet. Uczestniczyły w nim licznie mieszkanki naszej miejscowości. Spotkanie miało charakter integracyjny i było okazją do wspólnego świętowania i  oderwania się od codziennych obowiązków.
Miłą niespodzianką dla zgromadzonych Pań była obecność Sołtysa Pana  Mariana Tyki, który złożył przybyłym mieszkankom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył tulipany.
Członkinie koła wspólnie przygotowały pizzę. Każda z Pań chętnie zaangażowała się we wspólne kucharzenie. Serwowane były również domowe wypieki i deser lodowy.

Spotkanie odbyło się w niedawno wyremontowanej sali Domu Ludowego w Siedlęcinie, gdzie Panie korzystały z nowego sprzętu kuchennego. Warto wspomnieć, że Koło Gospodyń Wiejskich w Siedlęcinie zakupiło  do pomieszczenia kuchennego przy sali  Domu Ludowego pochłaniacz kuchenny ze środków pozyskanych z dotacji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz współfinansowanych przez Gminę Jeżów Sudecki, aby gotowanie w nowej kuchni odbywało się  w komfortowych warunkach.
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich oraz wcześniejsze imprezy Dożynkowe i Dzień Seniora potwierdziły, że integracja lokalnej społeczności , właśnie w takiej formie, jest potrzebna i motywująca do dalszych aktywności na rzecz Sołectwa Siedlęcin.

Krystyna Tyka