In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1893086

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień seniora w Jeżowie Sudeckim

W ramach realizacji projektu pn. „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich”, dnia 19 października 2019 roku Sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich w Jeżowie Sudeckim zorganizowali uroczyste obchody Dnia Seniora. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Wójta Gminy – Edwarda Dudka i Sołtysa wsi – Jarosława Szatkowskiego.
Panie Joanna Bicz-Danio i Magdalena Niemczak wychowawczynie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim przygotowały wraz z dziećmi przedszkolnymi zabawny i humorystyczny program artystyczny, który został przyjęty gromkimi brawami przez Seniorów.

Program uświetniły pokazy tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Tańca – Krzysztofa Cieślaka z Jeleniej Góry.
Występy par były bardzo efektowne i wprowadziły oglądających w nastrój taneczny. Dzieci z sekcji artystycznej Miejskiego Domu Kultury w Jeleniej Górze przedstawiły krótki spektakl teatralny przy akompaniamencie piania.
W trakcie spotkania zostały wręczone seniorom drobne upominki wykonane przez dzieci z Zespołu Szklono – Przedszkolnego.
W kolejnym punkcie imprezy Wójt Gminy- Edward Dudek, Sekretarz Gminy – Ewa Nidzgorska oraz Przewodniczący Rady Gminy – Wacław Lesik uhonorowali kwiatami, pamiątkowymi tabliczkami i koszem słodyczy pary małżeńskie, mające ponad 50-letnie pożycie małżeńskie – Państwa Halinę i Julina Karmelitów, Teresę i Romana Kryszczyszyn. Wiązankę kwiatów otrzymała również najstarsza seniorka uczestnicząca w spotkaniu – p. Helena Zwonik.

eu7
Na przybyłych gości czekał smaczny poczęstunek, który tradycyjnie przygotowały panie z Rady Sołeckiej Jeżowa Sudeckiego i Koła Gospodyń Wiejskich w Jeżowie Sudeckim.
Po obiedzie dj - animator zapewnił seniorom zabawę przy muzyce, w trakcie której można było pośpiewać i potańczyć.

Koordynator projektu Bożena Matuszewska