In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1877446

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Spotkanie na nartach Gmin Partnerskich

Dnia 15 lutego 2019 roku w ramach realizacji projektu „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich” odbyło się spotkanie przedstawicieli Gmin Partnerskich. Wspólnie wyruszyliśmy na barwną wyprawę na nartach biegowych do uroczej miejscowości Jakuszyce. Korzystając z uroków zimy, przygotowanymi trasami narciarskimi, odbyliśmy 15 km spacer. Dla niektórych uczestników było to nie lada wyzwanie, aby pokonać taki dystans. Wspaniała pogoda, obfitość śniegu i wymiana partnerskich kontaktów sprzyjała wysiłkowi i była nagrodą za trud.
Wspólne spotkanie przedstawicieli Gmin Partnerskich Paseky nad Jizerou i  Gminy Jeżów Sudecki miało na celu promowanie zdrowego trybu życia poprzez aktywny wypoczynek, korzystając z atrakcji turystycznych, jakie oferuje region.Koordynator projektu  Bożena Matuszewska.
Projekt „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich”  jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa    w ramach Interreg V- A Republika  Czeska – Polska 2014-2020.

eu7