In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1605251

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień seniora w Jeżowie Sudeckim

Dnia 6 października 2018r. pani Sołtys wraz Radą Sołecką w Jeżowie Sudeckim kolejny raz zorganizowali uroczyste obchody Dnia Seniora. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Panią Sołtys Teresę Mitkę oraz Wójta Gminy Pana Edwarda Dudka. Panie Joanna Słabicka  oraz Sylwia Mackiewicz wychowawczynie ze Szkoły Podstawowej  w Jeżowie Sudeckim przygotowały wraz z dziećmi  bardzo zabawny program artystyczny, który został przyjęty z wielka radością. Wspaniałe przedstawienie taneczne w wykonaniu dzieci: Agaty Górki i Michała Kaczmarka, Oliwii Górki i Kamila Barona oraz Nicoli Pawliszak i Daniela Chwedczuk  ze szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka  nagrodzono gromkimi brawami. Występy dzieci  umiliły gościom to uroczyste spotkanie. Na zakończenie występu dzieci obdarowały wszystkich Seniorów pamiątkowymi upominkami.


W kolejnym punkcie imprezy Pan Wójt Edward Dudek oraz jego zastępca Pan Artur Smolarek  uhonorowali kwiatami pary małżeńskie, które mają 50-letnie pożycie małżeńskie – Państwa W. i R. Pisarskich, K. i J. Pawliszak, S. i W. Krzysztofiak. Osobne gratulacje z okazji 73 rocznicy ślubu  otrzymali Państwo S i S Smoleniowie.
Na przybyłych gości czekał smaczny poczęstunek oraz  ciasta, które tradycyjnie już zapewniły mieszkanki Jeżowa Sudeckiego. Za tę miłą współpracę Pani Sołtys osobiście  podziękowała Paniom z Rady Soleckiej. Po obiedzie odbyły się występy zaprzyjaźnionego zespołu Dziwiszowianki, a także występującego u nas po raz pierwszy zespołu Sybiracy i Kresowianie. Oba zespoły zaprezentowały znane i lubiane przeboje, które biesiadnicy chętnie śpiewali. Seniorzy bawili się również przy muzyce tanecznej,a miłe spotkanie zakończyło się późnym wieczorem.

Grażyna Zyśk
Przewodnicząca Rady Sołeckiej