In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1605279

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień Dziecka w Bozkovie

W ramach współpracy między gminami zostaliśmy zaproszeni przez Gminę Bozkov na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka oraz Zawodów Strażackich. Wyjazd odbył się w sobotę dnia 2 czerwca 2018 roku . Zawody sportowo-pożarnicze ”O puchar Starosty Bozkov” rozpoczęły się o godzinie 9.30. W zawodach udział wzięli nasi  strażacy z OSP Czernica. Na zakończenie rywalizacji  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ( MDP)  Czernica towarzysko zaprezentowała swoje umiejętności w sztafecie pożarniczej.


O godzinie 14,00 rozpoczęły się konkursy i zabawy dla dzieci, w których również aktywnie uczestniczyliśmy.  Każdy uczestnik  otrzymał dyplom i nagrodę.
Końcowym punktem tego wspaniałego i ciepłego dnia było przyjacielskie spotkanie przy muzyce Zespołu „Dj Martinm. W dobrych humorach  w godzinach wieczornych wróciliśmy do domu.

Urszula Leszcz
Projekt „’Wzajemne spotkania nas jednoczą” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa w ramach Interreg V- A Republika  Czeska – Polska 2014-2020.

eu6