In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1442578

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Spotkanie wielkanocne w naszej szkole

Dnia 28 marca 2018 roku, w naszej szkole, odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne „Jajeczko.” Program artystyczny przygotowały klasy: pierwsza, druga i trzecia pod kierunkiem Pani Krystyny Sos i Doroty Piwowar. Pani Krystyna Sos przygotowała dekorację sali i piosenkę o pisankach, którą zaśpiewała klasa druga. Uczniowie podczas spotkania przypomnieli nam, co symbolizują potrawy święcone w Wielką Sobotę. Teraz na pewno każdy uczeń naszej szkoły wie, że Baranek Wielkanocny jest najważniejszy w koszyczku, ponieważ jest symbolem Zmartwychwstałego Jezusa, a jajka są symbolem odradzającego się życia.  

 


Na naszym szkolnym stoliku wielkanocnym znalazła się lukrowana baba wielkanocna, mazurek udekorowany owocami, wędlina, chrzan, sól, chleb, Baranek Wielkanocny oraz jajka, którymi dzieliliśmy się po zakończeniu programu artystycznego i składaliśmy sobie świąteczne życzenia.
Dorota Piwowar