In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja
 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1468378

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Euroregionalne Centrum Modelarskie świętuje 5 - lecie działalności

 

13 stycznia w Euroregionalnym Centrum Spotkań odbyła się uroczystość 5 - lecia działalności Euroregionalnego Centrum Modelarskiego. Zarząd i przyjaciele modelarni wspólnie wspominali miniony czas i ich dotychczasową pracę.
Na gości czekała niespodzianka w formie tortu udostępniono również galerię zdjęć i nagród zdobytych przez członków modelarni jak i samą modelarnię.
Na jubileuszowe spotkanie zaproszono: Wójta Gminy Jeżów Sudecki Pana Edwarda Dudka, przewodniczącego Rady Gminy Pana Wacława Lesika, z-ce wójta Pana Artura Smolarka, Dyrektora Aeroklubu Jeleniogórskiego Pana Jacka Musiała i Prezesa honorowego Aeroklubu Jeleniogórskiego Pana Bogusława Regulskiego. Biorąc pod uwagę 5 lat wspólnej pracy nie mogło zabraknąć również przedstawicieli zaprzyjaźnionych modelarni z Bielawy, Świdnicy, Szczawna Zdroju, Bogatyni, pilotów z Klubu Seniora, modelarzy i sympatyków naszej modelarni.

Podziękowanie za wspólne lata pracy w formie statuetek otrzymali: Pana Edward Dudek, Pan Stanisław Błasiak, Pan Jacek Suchocki oraz Państwo Miroś. Podziękowania w formie dyplomu trafiło do: Pani Bożeny Matuszewskiej, Pani Anny Kędzierskiej, Pana Marka Wolańskiego, Pana Jana Serafina, Pana Jarosława Suchockiego, Pana Jacka Musiała, Pana Bogusława Regulskiego i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowie Sudeckim.
Jednak to spotkanie nie tylko było podsumowaniem działalności naszej modelarni, ale także spotkaniem pokoleń modelarzy - najstarszy modelarz na spotkaniu liczył 96 lat, a najmłodszy zaledwie 6. Byli modelarze i instruktorzy z wielu dziesięcioleci jak i Leszek Gański, Zbigniew Malec czy Grzegorz Werkowski. Pan Krzysztof Bański przedstawił wspaniałą prelekcję o JAK-u 12, który należy do Aeroklubu Jeleniogórskiego.
Uroczystości się zakończyły, a my wracamy do zajęć i zawodów, a najbliższe już 27 stycznia w hali sportowej przy ul. Krętej 27.

Zapraszam dzieci i młodzież, będzie wiele atrakcji.

Władysław Jagiełło