In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja
 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1468386

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Sportowe podsumowanie roku 2017

Koniec roku jest okresem, w którym podsumowują swoja działalność różne organizacje pozarządowe. Nie inaczej było w Ludowych Zespołach Sportowych, w których odbyły się podsumowania współzawodnictwa sportowego na szczeblu powiatu i województwa.
Powiatowe podsumowanie współzawodnictwa dzieci, młodzieży oraz dorosłych odbyło się na posiedzeniu plenum PZ LZS w Jeleniej Górze, które odbyło się 14.12.2017 r. w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim. Podczas posiedzenia Wójt Gminy Edward Dudek oraz Przewodniczący Rady Gminy Wacław Lesik odebrali puchar Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i
Sportu dla Najlepszej Gminy Powiatu Jeleniogórskiego w roku 2017.

I miejsce    Jeżów Sudecki
II miejsce    Janowice Wielkie
III miejsce    Mysłakowice

Indywidualne wyróżnienia otrzymali działacze sportowi : Tadeusz Chwałek, Adam Rodziewicz i Dariusz Piasecki.

W dniu 15 grudnia 2017 roku w świetlicy wiejskiej w Gaju Oławskim /powiat Oława/ odbyło się doroczne podsumowanie XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast. Podczas uroczystości na którą zjechali samorządowcy i działacze z całego Dolnego Śląska wręczono pamiątkowe puchary dwudziestu najlepszym gminom oraz 15 pierwszym powiatom. Podziękowano również działaczom i samorządowcom za wkład w organizację imprez. Szczególnie miłym akcentem było wręczenie pierwszych dziesięciu pamiątek w postaci certyfikatów „SERCE DLA SPORTU” dla samorządowców oraz sponsorów szczególnie zaangażowanych w działalność sportową, która otrzymał Wójt Gminy Edward Dudek.    

Wójt gminy odebrał puchar za historyczne XI miejsce naszej gminy w Igrzyskach, Jest to najlepsze miejsce od początku Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
XI miejsce – Jeżów Sudecki – najlepsza gmina wiejska
Indywidualne wyróżnienia otrzymali działacze sportowi : Andrzej Zaremba , Zbigniew Sos i Edward Dudek.


Andrzej Zaremba