In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja
 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1468401

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Zadbajmy wspólnie o historie lotnictwa naszego regionu

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim, jako opiekun Izby Lotniczej Tradycji w budynku Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich, zwraca się
z prośbą do mieszkańców Gminy Jeżów Sudecki, którym leży na sercu historia naszego regionu, o pomoc w pozyskaniu  pamiątek - przedwojennych i powojennych - dotyczących tradycji lotniczych naszego regionu.

Interesują nas zdjęcia, przedmioty i opowieści. Wszystko co zdołamy zebrać zostanie udostępnione w Izbie Lotniczej Tradycji, która od lat przyciąga chętnych swoimi zbiorami.
W przypadku pamiątek rodzinnych, z którymi właściciel wiąże duży sentyment prosimy o ich czasowe udostępnienie celem zrobienia kopii/skanu. Działania te pozwolą nam zbudować pełny obraz naszej  historii z możliwie jak najmniejszą ilością białych plam, a dodatkowo upamiętnić  osoby będące wizytówką naszego regionu.

Za wszelkie materiały i informacje z góry dziękujemy. Zapraszamy do osobistego kontaktu
ze Stowarzyszeniem – Euroregionalne Centrum Modelarskie z siedzibą przy ulicy Krętej 27 w Jeżowie Sudeckim w dniach: wtorek i czwartek od 18.00 do 20.00 lub w dowolny dzień roboczy każdego  z sekretariatem Urzędu Gminy przy ulicy Długiej 63 w Jeżowie Sudeckim.


Władysław Jagiełło
Stowarzyszenie Euroregionalne Centrum Modelarskie