In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1503948

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Obchody XVII Dnia Papieskiego w Siedlęcinie

Obchody tegorocznego Dnia Papieskiego rozpoczęły się od ogłoszenia konkursu plastycznego dla klas 0-III; „Św. Jan Paweł II i dzieci” oraz  konkursu wiedzy o Papieżu Polaku. 3 października 2017 roku odbył się konkurs wiedzy o Świętym Janie Pawle II.  Uczniowie klas IV-VII pisali test. Klasowi zwycięzcy przeszli do finału, który odbył się w niedzielę, 8 października 2017, podczas obchodów XVII Dnia Papieskiego w Domu Ludowym. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego były słowa „Idźmy naprzód z nadzieją.”  Święty Jan Paweł II nadzieją i przyszłością świata nazywał dzieci i młodzież. Wspólnie z mieszkańcami, przy słodkich ciastach, przygotowanych przez rodziców, zaśpiewaliśmy „Barkę” oraz Apel Jasnogórski.

W konkursie plastycznym zwyciężyła praca Kaliny Trytek z klasy II, drugie miejsce zajęła praca Julii Pachoty z klasy I, a trzecie-Oliwii Napory z przedszkola.
W konkursie wiedzy o Papieżu Polaku, pierwsze miejsce zajął Jakub Smolarek z klasy V, drugie miejsce zajęła Joanna Borowiec z klasy VI, a trzecie miejsce- Martyna Kędzierska z klasy IV.
Wszystkim uczniom, tym młodszym i tym starszym gratulujemy. Podziękowania kieruję w stronę Rady Rodziców oraz księdza Proboszcza za ufundowanie nagród w konkursie.


Katecheta - Dorota Piwowar