In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja
 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1445196

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Międzynarodowe Starty Euroregionalnego Centrum Modelarskiego

•    18 czerwca br. modelarze z naszego Centrum Modelarskiego w Jeżowie Sudeckim uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu pilotażu modeli latających  w Oberseifersdorfie na zaproszenie niemieckiego klubu modelarskiego “FMSC Cirrus”. W spotkaniu brali udział modelarze z Niemiec, Czech i Polski. W trakcie imprezy można było podziwiać wspaniałe modele: „Wilgę”, „Jak12”, „Phipher”, szybowce, śmigłowce i myśliwce. Naszą modelarnię w lotach zaprezentowali Rafał Wiaderek i Marcin Gurtatowski, modelami „Jak12” i „Klubowym Trenerem”. Organizacja przedsięwzięcia sprzyjała wymianie doświadczeń z zaprzyjaźnionymi klubami. Nawiązaliśmy nowe znajomości i mamy nadzieję na rozwój nowych współpracy, między innymi zaprosiliśmy modelarzy z Niemiec i Czech na piknik modelarski do Jeżowa Sudeckiego, który będzie zorganizowany przez naszą modelarnię w przyszłym roku.
•    24 czerwca br., na zaproszenie klubu modelarskiego z Frydlantu (który obchodzi  w tym roku 10-lecie swojej działalności) nasi modelarze latali na czeskim niebie. Impreza była bardzo udana. Koledzy modelarze z Czech słyną z doskonałej organizacji pikników modelarskich. W trakcie imprezy można było zobaczyć wspaniałe modele latające z Czech, Niemiec i Polski, makiety samolotów                      i szybowców od czasów I wojny światowej do czasów współczesnych. Piękne modele  i doświadczeni piloci przeprowadzili widowiskowy pokaz pilotażu. Naszą modelarnię podczas lotów reprezentowali: Zbigniew Malec, Dariusz Dukowicz i Antoni Wieczorek.

•    Podczas wakacji odwiedziliśmy również naszych kolegów z Parku Miniatur w Dziwnowie, zwiedziliśmy ich modelarnie i obejrzeliśmy bardzo profesjonalnie wykonane makiety domów i taboru kolejowego. Spotkaliśmy się także z modelarzami ze Świnoujścia, Szczecina, Kamienia Pomorskiego i Dziwnowa na wspólnych lotach modelami na byłym rosyjskim lotnisku wojskowym koło Kamienia Pomorskiego.
•    Bieżąco przed nami rozpoczynający się nowy rok szkolny, pracownia zaczyna zajęcia od 7-go września o godzinie 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia modelarskie.


Władysław Jagiełło