In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja
 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1468377

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień Seniora w Czernicy

Dnia 01 lipca 2017r. Sołtys i Rada Sołecka Czernicy kolejny raz zorganizowali  Dzień Seniora. Jak zwykle nasi Seniorzy pokazali, że wiek nie jest barierą ograniczającą ich życie. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych, gości przez Panią Ewę Smolnicką - Sołtysa wsi i Pana Roberta Wasilewskiego - z-cę przewodniczącego Rady Sołeckiej oraz Pana Wacława Lesika- Przewodniczącego Rady Gminy w Jeżowie Sudeckim. Do gorących życzeń wraz z  modlitwą dołączył proboszcz - ks. Marek Mikicionek.

Dla seniorów zagrał i zatańczył zespół ludowy "Karkonosze" z Mysłakowic, który porwał zebranych do wspólnej zabawy.
W trakcie spotkania gościliśmy funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Prowadzący zapoznali Seniorów z różnymi  zagrożeniami, szczególnie z wyłudzeniami tzw. metodą "na wnuczka". Materiały informacyjne umieszczono na stronie internetowej parafii    i tablicach ogłoszeń w Czernicy.  
Organizatorzy zapewnili gościom poczęstunek oraz pamiątkowe prezenty. Dziękujemy za oprawę fotograficzną i muzyczną niezawodnemu P. Januszowi Malczewskiemu. Dzięki jego pracy nasi Seniorzy i goście zawsze mają pamiątkę ze spotkania.

Ewa Smolnicka