In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1503987

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

KPR Stor Winter Bike Maraton 2013

Regulamin

 

Bezpłatny kurs dla mieszkańców Gminy Jeżów Sudecki w ramach projektu " Doskonalenie drugą naturą człowieka"

Bezpłatny kurs dla mieszkańców Gminy Jeżów Sudecki w ramach projektu " Doskonalenie drugą naturą człowieka"  formularz zgłoszeniowy , ulotka - Doskonalenie drugą naturą człowieka

 

Mikołajkowy Bal dla dzieci

Plakat

 

Walki powietrzne zakończone

W sobotę, 8 grudnia odbyły się trzecie w historii Warty Bolesławieckiej, pucharowe zawody modelarskie w kategorii walk powietrznych ESA WWI i WWII. W tej klasie była to dziesiąta, jak i ostatnia impreza w tym sezonie.
Chęć uczestnictwa w zawodach zgłosiło 22 zawodników z Polski.
Przed godziną dziewiątą nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów a zarazem wezwanie pierwszych zawodników na start. Poszczególne rundy przebiegały sprawnie, między lotami modelarze mieli okazję zagrzać się oraz przygotować swoje modele w sali ośrodka sportowego, który został nam udostępniony na czas trwania zawodów.
Mimo krótkiego dnia i niskiej temperatury (-15 stopni) rozegrane zostały wszystkie rundy.
Po godzinie szesnastej nastąpiły finały, które wyłoniły najlepszych zawodników modelarzy air combat w III Bitwie o Wartę Bolesławiecką oraz najlepszych zawodników i eskadr Pucharu Polski.

Więcej…

 

24 grudnia Urząd Gminy będzie zamknięty

Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy nr 4/2012 z dnia 2012-01-18 w sprawie rozkładu czasu pracy, Urzędu Gminy Jeżów Sudecki informuję ,że dzień 2012-12-24 r. (poniedziałek) będzie dniem wolnym od pracy dla Urzędu Gminy Jeżów Sudecki . Tym samym pragniemy poinformować wszystkich interesantów że Urząd  Gminy czynny będzie 29 grudnia 2012 (sobota)

 

PROW- REMONT ŚWIETLICY W CZERNICY

Wójt Gminy Jeżów Sudecki informuje o zakończeniu realizacji zdania pn.: „Remont budynku świetlicy wiejskiej w Czernicy, w Gminie Jeżów Sudecki”. Projekt realizowany był w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW na lata 2007-2013 dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi. Koszt remontu świetlicy wyniósł 276.877,04 zł brutto. Zadanie zostało dofinansowane w wysokości 80% poniesionych kosztów kwalifikowalnych. Remont obiektu miał na celu stworzenie wspólnego miejsca spotkań mieszkańców wsi, które przyczyni się do zwiększenia aktywności społecznej, zaspokoi potrzeby uczestniczenia w życiu kulturalnym i społecznym ludności Czernicy. Dzięki realizacji projektu podniesie się aktywność społeczna. Atrakcyjne warunki lokalowe zachęcą mieszkańców do korzystania z przedmiotowej infrastruktury, a w rezultacie do organizowania i podejmowania ciekawych inicjatyw społecznych, w tym kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych.

Więcej…

 

Biegacze ze Szkoły Podstawowej w Siedlęcinie

Sukcesem zakończyli  swój start młodzi biegacze ze Szkoły Podstawowej w  Siedlęcinie w V Biegu Mikołajkowym w Uboczu, który odbył się 06.12.2012 r.  Biegi odbywały się w zimowej scenerii, a nagrody wręczał sam św. Mikołaj w towarzystwie burmistrza Gryfowa Śląskiego Olgierda Poniźnika.. Najlepiej w swoich kategoriach wypadli:

Więcej…

 

Mistrzostwa Gminy w siatkówce

Gminny Ludowy Klub Sportowy „Jeżów Sudecki” w Jeżowie Sudeckim  oraz szkoła Podstawowa w Siedlęcinie  zapraszają na  Mistrzostwa Gminy w siatkówce
Turniej odbędzie się w sali  gimnastycznej szkoły  Podstawowej w Siedlęcinie w sobotę 15.12.2012 r.  Rozpoczęcie gier  godzina 13.00 
W turnieju mogą wziąć udział drużyny złożone z mieszkańców gminy Jeżów Sudecki lub członków klubów sportowych z terenu gminy. System gry zostanie ustalony przed rozpoczęciem zawodów. W sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy i sędzia główny zawodów. Zawodnicy zobowiązani są do gry w strojach sportowym, obuwiu przeznaczonym na salę gimnastyczną oraz do zachowania ogólnie przyjętych zasad sportowego zachowania poszanowania rywali i punktualności.

ZAWODY DOFINANSOWYWANE SĄ ZE ŚRODKÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI

 

Hala Sportowa

Gmina Jeżów Sudecki zrealizowała zadanie pn. „Budowa Hali Sportowej w Jeżowie Sudeckim”. Po wykonaniu projektu przez firmę MP Projekt Mirosław Pacek z Krakowa został ogłoszony przetarg w ramach którego został wyłoniony wykonawca –OZ-BUD Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. z Wrocławia i uzyskaniu pozwolenia na budow. Prace rozpoczęły się w miesiącu maju 2011 roku, a zakończone zostały w miesiącu październiku 2012 roku.

Więcej…

 

XIII Zimowe Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne

XIII Zimowe Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, Szkół Specjalnych oraz Szkół Masowych Dzierżoniów 29.12.2012 r.

Reprezentacja Gminy złożona z uczniów Szkoły Podstawowej w Siedlęcinie oraz Zespołu Szkół w Jeżowie Sudeckim zajęła III miejsce w XIII Zimowych Dolnośląskich Igrzyskach Integracyjnych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych oraz Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się w hali sportowej OSIR Dzierżoniów 29.12.2012 r. W imprezie wzięły udział reprezentacje szkół specjalnych, ośrodków szkolno – wychowawczych, świetlicy środowiskowej oraz nasza drużyna. Zawody składały się z następujących konkurencji rekreacyjno – sportowych:

Więcej…

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Gminny Turniej Tenisa Stołowego „Złotą Jesień” – III Turniej II Grand Prix dzieci i młodzieży gminy Jeżów Sudecki 2013 - wyniki

 

Sukcesy w warcabach stupolowych

W dniu 10 listopada 2012 roku w Gimnazjum Ekologicznym w Bielawie odbył się Dolnośląski Finał Warcab Stupolowych organizowany w ramach XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. W zawodach wystartowali finaliści z czterech stref eliminacyjnych woj. dolnośląskiego. W reprezentacji strefy jeleniogórskiej wzięli udział mieszkańcy naszej gminy.

Więcej…

 

Bądź widoczny na drodze

W sobotę 10 listopada w Sali Domu Ludowego odbyła się impreza edukacyjna "Bądź Widoczny Na Drodze" zorganizowana przez Stowarzyszenie Nasz Dziwiszów. Jesteśmy zachwyceni licznym przybyciem Mieszkańców Dziwiszowa w każdym wieku i wspaniałą zabawą. Dzieciaki, warto robić dla Was zabawę. Celem imprezy było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie po zmierzchu. Zabawa rozpoczęła się od programu przygotowanego przez Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze. Dzieci brały udział w konkursach i wspólnych zabawach. Policjanci z "Drogówki" przeprowadzili kilka rozmów z "piratami drogowymi" szalejącymi na swoich pojazdach po parkiecie. Tym razem skończyło się na pouczeniu. Zatrzymana została również niesforna "Blondynka", która będąc za kierownicą rozmawiała przez telefon komórkowy, a potem nie wiedziała, co to jest "prawo jazdy". W rolę "Blondynki" wcieliła się Ania Konieczyńska ze Stowarzyszenia Nasz Dziwiszów, zatrzymującą do kontroli była st. asp. Danuta Razmysłowicz z Działu Prewencji KM w JG. Psicholog Waldemar Leszczyński z sunią Zorbą pokazał bezpieczne i niebezpieczne zachowania w kontakcie dziecka z psem.

Więcej…

 

Gminny Jesienny Turniej tenisa Stołowego „Złota Jesień”

Gminny Ludowy Klub Sportowy „Jeżów Sudecki” w Jeżowie Sudeckim  oraz Zespól Szkół w Jeżowie Sudeckim  zapraszają na  Gminny Jesienny Turniej Tenisa Stołowego „Złota Jesień” .

Turniej odbędzie się w sali  gimnastycznej Zespołu Szkół w Jeżowie Sudeckim w sobotę 17.11.2012 r.

Rozpoczęcie gier dla kategorii I, II, III, -  godzina 10:00  Zapisy do 9:45.

Więcej…