In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1259206

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Praca

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeżowie  Sudeckim poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik socjalny - więcej

 

Spotkanie podsumowujące mikroinicjatywy seniorów

Szanowni seniorzy Gminy Jeżów Sudecki. Serdecznie zapraszamy do udziału w  spotkaniu podsumowującym mikroinicjatywy seniorów w przestrzeni publicznej Jeżowa Sudeckiego, Chrośnicy, Czernicy i Janówka, które odbędzie się 7 grudnia ( czwartek) 2017 o godz.16.00 tej w Bibliotece w Jeżowie Sudeckim - więcej

 

Obwieszczenia Zarządu Woj. Dolnośląskiego o przyjęciu przez Sejmik Woj. Dolnośląskiego uchwał dotyczących ochrony powietrza na Dolnym Śląsku

pobierz

 

7 edycja Ogólnopolskiego Koncertu Charytatywnego „Zaczarowane Święta z Fundacją TAURON”

Dnia 03.12.2017 r. w Jeleniej Górze odbędzie się kolejna, siódma, edycja Ogólnopolskiego Koncertu Charytatywnego „Zaczarowane Święta z Fundacją TAURON”. Koncert finałowy poprzedzony zostanie warsztatami muzycznymi, zajęciami edukacyjno-ekologicznymi oraz rehabilitacyjnymi. W warsztatach oraz koncercie „Zaczarowane Święta” wezmą udział finaliści festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” organizowanego od 2005 roku przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, a także niepełnosprawna, uzdolniona muzycznie młodzież z terenu województwa dolnośląskiego. Podczas finałowego koncertu uczestnicy zaprezentują specjalnie przygotowany na ten dzień program muzyczny oraz wystąpią na scenie z  Gwiazdą polskiej sceny muzycznej, w tym roku zagra BEATA i BAJM w ponad godzinnym koncercie.

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- SIEDLĘCIN!

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- SIEDLĘCIN!
Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z usuwaniem awarii wodociągu gminnego w miejscowości Siedlęcin, w dniu 27.11.2017 r. może wystąpić obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Szkolny dzień życzliwości i pozdrowień w Szkole Podstawowej w Siedlęcinie

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Tolerancji, Dzień Praw Dziecka i Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień .
W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Był to dzień wyjątkowy,  pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje. Na dobry początek każdy uczeń i pracownik szkoły otrzymał „uśmiechniętą buźkę”, którą można było przypiąć do ubrania. 

Więcej…

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego LZS „Złota Jesień”

pobierz

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017 roku poz.41875) zwołuję XXXIII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 29 listopada 2017 roku (środa) o godz. 14.00 w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.

Więcej…

 

Zabawa Andrzejkowa dla dzieci w Dziwiszowie.

Dnia 18 listopada w sali Domu Ludowego w Dziwiszowie odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Dzieci przybyły licznie  na to spotkanie oryginalnie przebrane. Program był wypełniony dużą ilością  atrakcji. Na początku imprezy odbył y się warsztaty zdobienia bombek, mniejsze dzieci malowały świąteczne obrazki. Następnie zorganizowaliśmy dla uczestników pogadankę na temat „Czysty las”, w którą wpleciona była krótka bajka na ten  temat, a po niej dzieci praktycznie pokazały, jak potrafią segregować śmieci i dbać o czyste środowisko. Ochotnicza Straż Pożarna  w Dziwiszowie uatrakcyjniła dzieciom zabawę, przygotowując sprawnościowy tor przeszkód z przeszkodami , po jego pokonaniu dzieci otrzymały od druhów piękne dyplomy. Podczas spotkania  Wójt Gminy  podarował dzieciom wielką paczkę cukierków,  a Radny Kazimierz  Lewaszkiewicz opaski odblaskowe. Rada Sołecka i Sołtys Dziwiszowa oraz zaprzyjaźnieni wolontariusze przygotowali dla wszystkich poczęstunek i prezenty dla dzieci. Organizatorzy dziękują za tak liczne przybycie i udział w zabawie.

Więcej…

 

Partnerstwo Izerskie

Ogłoszenie o naborze wniosków - pobierz

 

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w sprawie „Programu współpracy Gminy Jeżów Sudecki z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok”.

więcej

 

R E G U L A M I N Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego LZS Złota Jesień

pobierz

 

„100-lecie Lotnictwa w Polsce”

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim oraz Muzeum Techniki we Wrocławiu zapraszają na wystawę pt. „100-lecie Lotnictwa w Polsce”.
Otwarcie wystawy odbędzie się dnia 27 listopada 2017 roku o godz. 14.00  w sali konferencyjnej Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27.
Podczas otwarcia historię lotnictwa będą przedstawiać: pan prof. Stanisław Januszewski i pan Stanisław Błasiak.
Wszystkich pasjonatów lotnictwa serdecznie zapraszamy.  

Władysław Jagiełło

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- CZERNICA!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z kontynuacją prac związanych z usuwaniem awarii wodociągu gminnego w miejscowości Czernica, do odwołania przewidziane są przerwy w dostawie wody na terenie dolnej Czernicy (numery budynków od 1 do 36).
Orientacyjne godziny, w których będzie możliwość poboru wody z wodociągu:
- 6:00-9:00,
- 12:00-15:00,
- 17:00-22:00.
Poza wskazanymi godzinami może wystąpić obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku.
Informujemy także, że w dniu 18.11.2017 r. odbędzie się zabarwienie wody z wodociągu barwnikiem spożywczym. Prosimy mieszkańców budynków o numerach od 20 do 31 o niepobieranie wody z wodociągu w godzinach 10:00-13:00.
Przepraszamy za utrudnienia.