In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1113007

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Euroregionalne Forum Straży Pożarnych

Dnia 27 maja 2017 roku, odbyło się XIII Forum Straży Pożarnych Gmin Partnerskich, którego organizatorem była Gmina partnerska Vierkirchen. W Forum udział wzięli przedstawiciele straży pożarnych, władze i pracownicy samorządowi z Gmin Partnerskich – Jeżów Sudecki, Vierkirchen – Paseky nad Jizerou.  Spotkanie rozpoczęło się w remizie strażackiej w Arnsdorf, gdzie po powitaniu przez przedstawicieli władz gminnych i strażackich,  omówieniu programu spotkania, udaliśmy się wspólnie autobusem do Gőrlitz, gdzie zwiedzaliśmy jednostkę  Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej…

 

Młodzi modelarze lotnicy na start

W ramach realizacji projektu pn. „Współpraca Gmin Partnerskich w tradycji i kulturze dwóch narodów”, Gmina zrealizowała kolejne działanie, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa w ramach Interreg V- A Republika  Czeska – Polska 2014-2020.
Dnia 25 maja br. pod Górą Szybowcową w Jeżowie Sudecki  odbyły się zawody pn.  "Młodzi modelarze lotnicy na start", organizowane przez  Euroregionalne Centrum Modelarskie.
W zawodach oprócz naszych członków,  udział brali modelarze z Bielawy, Dzierżoniowa i Piławy Górnej, rozegrano pięć konkurencji, w których zwyciężyli:

Więcej…

 

Szanowni seniorzy Gminy Jeżów Sudecki

Serdecznie zapraszamy do udziału w II spotkaniu organizacyjnym projektu dla seniorów, które odbędzie się 06 czerwca 2017 o godz.16.00 tej w Chrośnicy- pętla autobusowa ( zagospodarowanie przestrzeni) oraz w świetlicy wiejskiej w Chrośnicy.

Więcej…

 

Gmina Jeżów Sudecki poszukuje pracownika na stanowisko obsługi : Sprzątaczka.

Gmina Jeżów Sudecki poszukuje pracownika  na stanowisko obsługi  : Sprzątaczka.
Informacje  szczegółowe  bip  : czytaj więcej
Termin składania  aplikacji : 9 czerwca 2017r. godz. 12,00

 

Finał VI Grand Prix Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki

Finał VI Grand Prix Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży  Gminy Jeżów Sudecki
W sobotę 20.05.2017 r. w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim odbył się 9 finałowy turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Dzieci i Młodzieży- sezon 2016/2017. W minionym roku szkolnym dzieci młodzież z terenu gminy Jeżów Sudecki po raz 6 rywalizowały w cyklu turniejów tenisa stołowego. We wszystkich turniejach brało udział ponad 60 młodych sportowców, którzy musieli co miesiąc spotkać się przy stole z rywalami. Rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych. Z godnie z regulaminem najlepszych pięciu graczy w każdej grupie otrzymało dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczył zastępca wójta gminy Jeżów Sudecki Artur Smolarek.

Więcej…

 

Gmina Jeżów Sudecki pozyskała środki na termomodernizację.

Wójt Gminy Jeżów Sudecki  informuje  o  wyborze  przez  Urząd  Marszałkowski  Województwa Dolnośląskiego, w ramach naboru RPDS.0303.03-IŻ.00-02-065/16-ZIT AJ projektu Gminy Jeżów Sudecki pn:„Jeżów Sudecki na rzecz ochrony klimatu termomodernizacja  budynków użyteczności publicznej„ do dofinasowania  unijnego.
Wartość całkowita projektu- 2.655.314,63zł.
Rekomendowana wartość dofinasowania -1.158.631,45zł.

Więcej…

 

Piknik modelarski

Gmina Jeżów Sudecki oraz Stowarzyszenie „Euroregionalne Centrum Modelarskie”  zaprasza na Górę Szybowcową na  Piknik Modelarski

Więcej…

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z usuwaniem awarii wodociągu gminnego w miejscowości Czernica, w dniu 31.05.2017r. może występować obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku na terenie całej miejscowości.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Wsparcie na aktywizację zawodową

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze w dniu 14 CZERWCA 2017 roku -  zaprasza zainteresowanych na szkolenia pn.:
” Wsparcie  na aktywizację zawodową”.   Tematyka spotkania dotyczyć będzie możliwości wsparcia  z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 osób fizycznych chcących założyć działalność gospodarczej oraz rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe i szkoleniowe. - więcej

 

Sesja rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466 ze zm.) zwołuję XXVIII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 roku (środa) o godz. 14.00 w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.
Program sesji:

Więcej…

 

Informacje WIOŚ we Wrocławiu o stanie środowiska na obszarze województwa dolnośląskiego za 2016 r.

pobierz

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z planowanymi pracami przy wodociągu gminnym, w dniu 29.05.2017 r. (poniedziałek) w Jeżowie Sudeckim
w godzinach 8:00-18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody obejmujące strefę od ul. Długiej 80 do wysokości pętli autobusowej wraz z  ulicami: Wrzosowa, Klonowa,Ogrodowa, Lipowa, Topolowa, Szkolna,Kasztanowa, Zachodnia, Południowa, Aroniowa.
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Kolejna edycja „Łysogórek” 2017

Już w najbliższą niedzielę 28 maja na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie rozpoczyna się kolejna już edycja zawodów rowerowych
odbywających się pn. „Łysogórki” 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do zapisów i udziału w imprezie.
Zawody odbywać się będą w każdą ostatnia niedzielę miesięcy V – IX 2017, cykl zawodów składa się z pięciu wyścigów MTB. Zawody mają formułę otwartą – prawo startu mają zarówno amatorzy i zawodnicy z licencją. Do startu zachęcamy zarówno najmłodszych przedszkolaków, młodzież oraz osoby dorosłe. Wszystkim zawodnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją.

Więcej…

 

Dnia 27 maja br. w ramach czasówek karkonoskich zapraszamy na VIII Czasówkę Szybowcową Jeżów Sudecki – Góra Szybowcowa