In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1893104

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Komunikat Prezydenta Jeleniej Góry

pobierz

 

Obwieszczenie

2020-04-28plakat

Więcej…

 

OGŁOSZENIE W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY URZĘDU GMINY, GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W JEŻOWIE SUDECKIM

pobierz

 

Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020

Gmina Jeżów Sudecki pozyskała środki zewnętrzne w wysokości prawie 60 tysięcy złotych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach. Dzięki dofinasowaniu oraz środkom
z budżetu gminy zostanie zakupiony sprzęt komputerowy, oprogramowanie i osprzęt celem realizacji projektu Zdalna Szkoła.

Więcej…

 

„Informacja dla rolników na temat trwającego naboru wniosków z Modernizacji Gospodarstw Rolnych w obszarze nawadniania w gospodarstwie”

STOP suszy

Więcej…

 

„Daj żyć. Nie wypalaj traw!”

plakat wypalanie traw 2020

Więcej…

 

WIELKOGABARYTY

Wójt Gminy Jeżów Sudecki informuję, że wydłużeniu ulega termin zbiórki mobilnej odpadów wielkogabarytowych, co podyktowane jest dużymi ilościami tych  odpadów. Zakończenie  wywozu odpadów planowane jest na 14.05.2020 r.

gabaryty

Więcej…

 

„Możliwość odroczenia terminu spłaty zadłużenia wobec ARiMR”

Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemii, Agencja Restrukturyzacji i  Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości ubiegania się o odroczenie terminu spłaty zadłużenia wobec ARiMR do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii ogłoszonych w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Więcej…

 

Organizację mogą ubiegać się o dofinansowanie do wysokości 6.000 zł na realizację ciekawych inicjatyw m. in. na obszarze gminy.

Szanowni Państwo,
na platformie http://www.system.dzialajlokalnie.pl/ zamieszczony został konkurs dotacyjny w ramach programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Kaczawskie dla organizacji i instytucji, jak również grup nieformalnych mających siedzibę na ternie gmin: Bolków, Jawor, Jeżów Sudecki, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Świerzawa, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Wojcieszów, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja gmina wiejska oraz Złotoryja gmina miejska.

Więcej…

 

ARiMR: dopłaty 2020 – nowy termin składania oświadczeń

Ze względu na trwający stan epidemii ulega zmianie termin na złożenie oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2020 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2019.
Oświadczenia potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku o dopłaty z roku 2019 można składać od 2 marca 2020 r. Do 8 kwietnia Agencja zarejestrowała 103,5 tys. prawidłowo złożonych oświadczeń.
W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa i konieczność ograniczenia bezpośredniego kontaktu pracowników biur powiatowych z interesantami, ARiMR udostępniła rolnikom szeroki wachlarz możliwości składania oświadczeń – można je wysłać pocztą, złożyć poprzez platformę ePUAP lub wysłać zeskanowane dokumenty pocztą elektroniczną na adres mailowy biura powiatowego,

Więcej…

 

Ogłoszenie w sprawie zmiany organizacji pracy Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeżowie Sudeckim

pobierz

 

Kartka świąteczna

sw2020

 

Barwne elementy w Chrośnicy

W Chrośnicy - wiosce barwnych wątków - już od ponad pięciu lat lokalna społeczność aktywnie wprowadza idee wioski tematycznej. Swoje działania opiera na bogactwie zasobów dziedzictwa przyrodniczego, historycznego i kulturowego. Pragnąc dzielić się informacjami i spostrzeżeniami z innymi, postanowiła wprowadzić trwałe elementy w przestrzeń wsi. Powstały tablice informacyjne o historii wsi, patronce św. Jadwidze Śląskiej, Dębach Pokoju.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka w Siedlęcinie

Jest taki jeden,
no może dwa dni w roku…
To Święto Babci i Święto Dziadka…
Łza wówczas się kręci w oku..

O tym ważnym święcie
dobrze pamiętamy
i dla naszych gości
widowisko mamy.

Więcej…