In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1015145

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień Dziecka

W dniu 4 czerwca 2016r. na boisku sportowym w Płoszczynie odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką naszej wsi.
Wszystkie dzieci, mieszkańców oraz przybyłych gości przywitał Przewodniczący Rady Gminy Pan Wacław Lesik, życząc najmłodszym z okazji ich święta dużo radości i udanej zabawy w tym wyjątkowym dniu.

Więcej…

 

„Euroregionalne Forum Straży Pożarnych”

Gmina Jeżów Sudecki w ramach Funduszu Mikroprojektów  Interreg VA Republika  Czeska – Polska 2014 – 2020 przystępuje do realizacji projektu  pn. „Euroregionalne Forum Straży Pożarnych”, w ramach którego zostanie przeprowadzony pokaz ratowniczo – gaśniczy dnia 11 czerwca 2016 roku w Jeżowie Sudeckim na Górze Szybowcowej.

Więcej…

 

Dni Jeżowa Sudeckiego

W dniach 20-22 maja 2016 roku odbyły się obchody Dni Jeżowa Sudeckiego oraz Święta Ludowego. Organizatorami byli: Gmina Jeżów Sudecki, Sołtys i Rada Sołecka Jeżowa Sudeckiego, Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim.
    Dnia 20 maja 2016 roku odbył się konkurs ortograficzny o Pióro Wójta Gminy przeprowadzone przez p. Iwonę Majtczak, w którym udział wzięli uczniowie Szkół Podstawowych z Gminy Jeżów Sudecki. Na boisku sportowym odbył się  Turniej Piłkarski dziewcząt i chłopców o puchar Sołtysa Jeżowa Sudeckiego. W godzinach popołudniowych w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich odbył się koncert zespołu żołnierzy rezerwy  „Rota” ze Złotoryi,  który w repertuarze miał pieśni patriotyczne  i okolicznościowe z okazji Dnia Matki. Na koncert zostali zaproszeni mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki. Podczas występu wielu osobom zakręciła się łza w oku.  Na sali zostały wyeksponowane banery jednego ze sponsorów – Dolnośląskiej  Izby Rolniczej. Wszyscy obecni mogli po występach poczęstować się kawą, herbatą i słodkimi wypiekami mieszkanek Jeżowa Sudeckiego.

Więcej…

 

Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów zaprasza na VII Czasówkę Szybowcową.

Cykl czasówek Karkonoskich - pobierz

 

Sesja Rady Gminy

Jeżów Sudecki, dnia  31 maja 2016 roku.              

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466.) zwołuję XVIII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia
15 czerwca 2016 roku (środa) o godz. 13.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.
Program sesji:

Więcej…

 

Aeroklub Jeleniogórski zaprasza na lotniczy Dzień Dziecka

więcej

 

Zmiany w MZK Jelenia Góra – 1 czerwca 2016 r.

Sieć połączeń komunikacji miejskiej - pobierz

Ulotka - zmieniamy komunikacje miejska - plakat mały  , plakat duży

 

Łysa Góra zaprasza na „Łysogórki”

Przed nami kolejny sezon letni. W niedzielę 29 maja już po raz 15 odbędzie się cykl zawodów rowerowych „Łysogórki”. To świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Zapewnia odpoczynek na świeżym powietrzu i dobrą zabawę połączoną z rywalizacją. W każdą ostatnią niedzielę miesięcy V - IX 2016 na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra rozegrane zostaną zawody MTB w przepięknej scenerii Gór Kaczawskich. Organizatorem zawodów są:  SN i SKS Aesculap i Łysa Góra Sp. z o.o.
Zawody mają formułę otwartą - prawo startu mają amatorzy i zawodnicy z licencją. Do treningów i startów zapraszamy przedszkolaków, młodzież i osoby dorosłe. Mamy 9 kategorii wiekowych więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej…

 

III Łysogórski Marsz Kaczawski

Ski Arena Łysa Góra wraz ze Szkołą Narciarską i Sudeckim Klubem Sportowym Aesculap serdecznie zapraszają w sobotę 21 maja 2016r. na organizowany na Łysej Górze rajd pieszy odbywający się pod nazwą III Łysogórski Marsz Kaczawski , jest to ciekawa oferta zarówno dla amatorów pieszych wędrówek, jak i wprawionych turystów z dobrą kondycją. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie trasy: 10 km i 20 km więc każdy znajdzie coś dla siebie.  Uczestnicy rajdu, którzy w nabytych kartach startowych (cena 5,00 PLN) uzyskają potwierdzenie przejść przez wyznaczone na trasie punkty kontrolne uzyskają stempel IVV w książeczkach rajdowych. więcej

 

Wyniki wiosennej edycji RXT „Ledwie Dycha”

1 maja 2016 roku Góra Szybowcowa po raz trzeci gościła miłośników górskiego biegania.  
W biegu głównym wystartowało 146 seniorów . Wyniki i klasyfikacja generalna jest dostępna na stronie super-sport www
Przed biegiem głównym po raz pierwszy  rozegrano zawody dla  dzieci szkół podstawowych.
Dystans 800 m w bardzo dobrej formie ukończyło 46 zawodników. Edycja wiosenna RXT "Ledwie Dycha" zakończyła się pełnym  sukcesem.  Dopisała pogoda i zawodnicy. Zapraszamy na jesienne bieganie 12 listopada 2016 roku.

Redakcja

 

Konsultacje społeczne - Opieka nad zabytkami

Wójt Gminy Jeżów Sudecki informuje, że rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące Programu Opieki Nad Zabytkami Gminy Jeżów Sudecki oraz Gminnej Ewidencji Zabytków.
Z treścią Programu oraz Gminną Ewidencją Zabytków można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Jeżów Sudecki pok. nr 106 w godzinach pracy urzędu oraz na stronie internetowej Gminy Jeżów Sudecki www.jezowsudecki.pl.
Uwagi do w/w dokumentów można składać w terminie do dnia
17 czerwca 2016 r. osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Jeżów Sudecki
ul. Długa 63 pok. nr 106, pocztą w formie pisemnej lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Gminna Ewidencja Zabytków - pobierz

GMINNY PROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY JEŻÓW SUDECKI NA LATA 2017 - 2020 - pobierz

Wójt Gminy Jeżów Sudecki Edward Dudek

 

70-lecie Aeroklubu Jeleniogórskiego

pobierz

 

Euroregionalne Centrum Modelarskie zaprasza młodzież do udziału w zajęciach

Więcej…

 

Harmonogram dezynfekcji i mycia pojemników z terenu Gminy Jeżów Sudecki

pobierz