In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1132961

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek

 

Badania profilaktyczne Raka Piersi

Badania profilaktyczne Raka Piersi - Profilaktyka stacjonarna

NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ZDROWIA Dolnośląski Oddział Wojewódzki we Wrocławiu

Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (rocznikowo), które nie korzystały z badań mammograficznych w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz do tych, które otrzymały pisemne wskazania do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy. Programem nie mogą być objęte pacjentki, u których wcześniej zdiagnozowano w piersi zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym.
Badanie mammograficzne jest bezpłatne, nie wymaga skierowania.

Więcej…

 

Spotkanie podsumowujące projekt „Seniorzy decydują”

W dniu 24 stycznia (wtorek) o godz. 16.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27  odbędzie się spotkanie poświęcone podsumowaniu  wspólnej senioralnej Wigilii, która  odbyła się dnia 15 grudnia 2016r. oraz planowaniu działań, które seniorzy mogą odjąć wspólnie w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy seniorów z terenu wszystkich miejscowości.
Mile będą widziani sołtysi – seniorzy oraz radni – seniorzy z gminy Jeżów Sudecki. Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Seniorzy decydują”.

 

Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym

Gminny Ludowy Klub Sportowy "Jeżów Sudecki" zaprasza mieszkańców gminy oraz członków LZS na Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym, które odbędą się 28.01.2017 r. w Jeżowie Sudeckim. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

pobierz

 

Bal mikołajkowy

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią wodociągu gminnego w m. Jeżów Sudecki w dniu 04.01.2017 r. mogą wystąpić przerwy w dostawie wody obejmujące obszar od ul. Zachodniej do wysokości szkoły (ul. Długa 80).
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zarządzenie nr 1/2017

ogłoszenie otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań gminy z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz jednostkom organizacyjnym podległym organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowanym. więcej

 

Nieodpłatna pomoc prawna w 2017 roku.

Starostwo Powiatowe  w Jeleniej Górze  2017 roku kontynuować będzie nieodpłatna pomoc prawną.

Więcej…

 

Zmiana godzin pracy kasy urzędu w dniu 2016-12-30

DNIA 30 GRUDNIA 2016 r. KASA URZĘDU GMINY CZYNNA  OD GODZ. 8:00 DO GODZ. 12:30
(BEZ PRZERWY)

 

Komunikat o komunikacji zastępczej na trasie Jelenia Góra – Lwówek Śląski

Koleje Dolnośląskie z dniem 12 marca 2017 roku  zamierzają uruchomić połączenia autobusowej komunikacji zastępczej w zamian za dotychczasowe pociągi. W tych okolicznościach Koleje Dolnośląskie proszą o uwagi i informacje na ten temat. Szczegół na stronie internetowej przewoźnika www . Informacje można uzyskać również :  Koleje Dolnośląskie S.A. ul. Kolejowa 2, 59- 220 Legnica, tel. 783 808 031, fax.768 553 302, 

Więcej…

 

Spotkanie autorskie z Joanną M. Chmielewską

więcej

 

Wielkie wyróżnienie gminy oraz działaczy sportowych

Zarząd Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu uroczyście podsumował XVII Dolnośląskie Igrzyska LZS Mieszkańców Wsi i Miast. Impreza odbyła się w Strzegomskim Centrum Kultury 09.12.2016 r.

Więcej…

 

Mijający rok 2016 w Euroregionalnym Centrum Modelarskim

Mijający rok, nasze centrum modelarskie może zaliczyć do bardzo udanych. Zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy zawody modelarskie od smyków do latawców, w których uczestniczyło ok. 190 zawodników z całego Dolnego Śląska. Braliśmy udział w zawodach, pokazach i piknikach w kraju i za granicą. Organizowaliśmy Kurs Instruktorów Modelarstwa Lotniczego, przeprowadziliśmy I Rajd śladami szybowcowej historii Jeżowa Sudeckiego. Braliśmy udział nie tylko w zajęciach modelarskich, ale również w pracach na rzecz Jeżowa Sudeckiego, przy pomocy przyjaciół modelarni: Jarosława Szparkowskiego, Sławomira Bereźnickiego i Marka Jasnosza zamontowaliśmy tablicę pamiątkową na cmentarzu niemieckim. Wykonaliśmy i zamocowaliśmy napisy na hangarze na Górze Szybowcowej.

Więcej…

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466.) zwołuję XXIII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia
19 grudnia 2016 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.

Więcej…