In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1893087

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych w Siedlęcinie przy ul. Długiej w dniu 3 października (czwartek) 2019r. od godz. 8.00 do godz. 13.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego  zaniku.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt  Gminy
Jeżów Sudecki

 

Nabór Wniosków

"Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na działanie:

Więcej…

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią i koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych urządzeń sieci wodociągowej  w Czernicy, od dnia 23 września 2019r. (poniedziałek) nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż  do  całkowitego zaniku.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zastępca Wójta
Gminy Jeżów Sudecki
Radosław Burchacki

 

Sesja Rady Gminy

Na podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) zwołuję X Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki, która odbędzie się dnia 25 września 2019 roku (środa) o godzinie 14-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy -Jeżów Sudecki,  ul. Długa 63.

1.Otwarcie Sesji:
    a/ stwierdzenie kworum,
    b/ wybór protokolanta,
    c/ wyłożenie protokołu IX Sesji Rady Gminy.

Więcej…

 

Święto Latawca

Święto-Latawca-2019

Więcej…

 

bezpłatne ĆWICZENIA REHABILITACYJNO-KOREKCYJNE

OGŁOSZENIE Wójt Gminy Jeżów Sudecki zaprasza mieszkańców na bezpłatne  ĆWICZENIA REHABILITACYJNO-KOREKCYJNE, które będą się odbywały w Hali Sportowej w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27
w każdą środę od 18 września 2019 roku do 18 grudnia 2019 roku w godzinach od 16.00 do 17.00. Ćwiczenia prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora - rehabilitanta. Zajęcia mają na celu poprawę ogólnej kondycji oraz wspomaganie leczenia wad postawy i dolegliwości ruchowych. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zaopatrzenia się w karimatę niezbędną do ćwiczeń, odzież i obuwie sportowe.

„ROZRUSZAJ  SWÓJ KRĘGOSŁUP”

 

Rok szkolny Euroregionalnego Centrum Modelarskiego i Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jeżowie Sudeckim, rok współpracy i imprez modelarskich, które wspólnie organizowaliśmy.

Kalendarz imprez modelarskich był bardzo napięty dla naszej modelarni. Oprócz codziennych zajęć w pracowni modelarskiej organizowaliśmy wiele imprez modelarskich. Dnia 18 maja br. zorganizowaliśmy I Zlot Gigantów (modeli latających), który odbył się na lotnisku w Jeleniej Górze. Na zlot przyjechało ponad 40 załóg z Polski i Czech, zaprezentowano ponad 70 modeli samolotów i szybowców. Dnia 25 maja br. na Górze Szybowcowej odbyły się zawody modelarskie “Młodzi modelarze lotnicy na start”, w zawodach brało udział 43 zawodników z Bielawy, Mieroszowa, Szczawna Zdroju i Jeżowa Sudeckiego. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach modeli wolnolatających F1/2, F1, F1N. Na zawodników czekały wspaniałe nagrody, dyplomy i medale. Trzy medale zdobyli zawodnicy z naszej modelarni. Dnia 1 czerwca br. braliśmy udział w pikniku lotniczym w Mieroszowie, nasi modelarze startowali w trzech konkurencjach modeli wolno latających, zdobywając 4 medale.

Więcej…

 

Dożynki Wojewódzko-Diecezjalne

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych przyłącza wodociągowego  w budynku przy ul. Górnej 8 w Jeżowie Sudeckim, w dniu 29 sierpnia (czwartek) 2019r.  od godz. 9.00 do godz. 13.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego  zaniku w rejonie ul. Górnej oraz ul. Długiej w Jeżowie Sudeckim od nr 15 do nr 19.

Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt Gminy

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

       Na podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) zwołuję IX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki, która odbędzie się dnia 2 września 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 15-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy -Jeżów Sudecki,  ul. Długa 63.

Więcej…

 

Zbiórka wielkogabarytów

plakat

 

Średniowieczny Piknik

Dnia 22 czerwca br.  w ramach realizacji projektu pn. „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich” Gmina Jeżów Sudecki zorganizowała pod Grodziskie- Średniowieczny zamek przejściowy w Płoszczynie Piknik Średniowieczny. Piknik rozpoczął się przy Wieży Książęcej w Siedlęcinie otwarciem nowego szlaku turystyki pieszej, który został oznakowany kolorem czarnym od schroniska Perła Zachodu w Siedlęcinie do Grodziska  w Płoszczynie poprzez Wieżę Książęcą, Górę Wapienną, Stromiec. Uczestnicy pikniku wraz z przedstawicielami gminy partnerskiej Paseky nad Jizerou  wyruszyli szlakiem  do Płoszczyny. Po drodze wysłuchali ciekawych opowieści pana  Przemysława Nocunia dotyczących średniowiecznego górnictwa   na terenie Gminy Jeżów Sudecki. Podobna historia dotyczy naszej gminy partnerskiej -Paseky nad Jizerou.  Po dotarciu na plac, użyczony od Koło Łowieckiego „Szarak”, znajdujący się pod Grodziskiem, wszyscy otrzymali średniowieczną strawę podgrzewaną na ognisku, a także  inne smakołyki i napoje przygotowane przez organizatorów.

Więcej…

 

Koncert Muzyki Średniowiecznej

Plakat-B

Więcej…

 

Piknik Średniowieczny

PLAKAT-A1

Więcej…