In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1389034

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Euroregionalne Centrum Modelarskie świętuje 5 - lecie działalności

 

13 stycznia w Euroregionalnym Centrum Spotkań odbyła się uroczystość 5 - lecia działalności Euroregionalnego Centrum Modelarskiego. Zarząd i przyjaciele modelarni wspólnie wspominali miniony czas i ich dotychczasową pracę.
Na gości czekała niespodzianka w formie tortu udostępniono również galerię zdjęć i nagród zdobytych przez członków modelarni jak i samą modelarnię.
Na jubileuszowe spotkanie zaproszono: Wójta Gminy Jeżów Sudecki Pana Edwarda Dudka, przewodniczącego Rady Gminy Pana Wacława Lesika, z-ce wójta Pana Artura Smolarka, Dyrektora Aeroklubu Jeleniogórskiego Pana Jacka Musiała i Prezesa honorowego Aeroklubu Jeleniogórskiego Pana Bogusława Regulskiego. Biorąc pod uwagę 5 lat wspólnej pracy nie mogło zabraknąć również przedstawicieli zaprzyjaźnionych modelarni z Bielawy, Świdnicy, Szczawna Zdroju, Bogatyni, pilotów z Klubu Seniora, modelarzy i sympatyków naszej modelarni.

Więcej…

 

Euroregionalne Centrum Modelarstwa dnia 27 stycznia br. zaprasza mieszkańców na zawody "Smyki na start"

regulamin

 

Jeżowskie Kolędowanie

więcej

 

Bezpłatne ćwiczenia rehabilitacyjno-korekcyjne

Wójt Gminy Jeżów Sudecki zaprasza mieszkańców na bezpłatne  ĆWICZENIA REHABILITACYJNO-KOREKCYJNE, które będą się odbywały w Hali Sportowej w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27
w każdą środę od 3 stycznia do 27 czerwca 2018 roku w godzinach od 16.00 do 17.00.

Więcej…

 

Bal Mikołajkowy

 

MISTRZOSTWA GMINNY JEŻÓW SUDECKI W TENISIE STOŁOWYM

który odbędzie się dnia 13 stycznia 2018 roku. - regulamin

 

Sportowe podsumowanie roku 2017

Koniec roku jest okresem, w którym podsumowują swoja działalność różne organizacje pozarządowe. Nie inaczej było w Ludowych Zespołach Sportowych, w których odbyły się podsumowania współzawodnictwa sportowego na szczeblu powiatu i województwa.
Powiatowe podsumowanie współzawodnictwa dzieci, młodzieży oraz dorosłych odbyło się na posiedzeniu plenum PZ LZS w Jeleniej Górze, które odbyło się 14.12.2017 r. w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim. Podczas posiedzenia Wójt Gminy Edward Dudek oraz Przewodniczący Rady Gminy Wacław Lesik odebrali puchar Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i
Sportu dla Najlepszej Gminy Powiatu Jeleniogórskiego w roku 2017.

Więcej…

 

Otwarcie boiska typu ORLIK w Siedlęcinie

Przed świętami otrzymaliśmy od władz gminy Jeżów Sudecki prezent, na który wszyscy czekaliśmy - kompleks boisk sportowych typu ORLIK. 14 grudnia 2017 roku w samo południe przy świetlicy wiejskiej - Dom Ludowy w Siedlęcinie nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu. Dokonali go przedstawiciele gminy oraz wykonawcy: wójt gminy Edward Dudek, przewodniczący Rady Gminy Wacław Lesik, zastępca wójta Artur Smolarek, skarbnik gminy Marta Kędziorek, radni gminy Jeżów Sudecki, sołtys wsi Siedlęcin Marian Tyka, prezes zarządu firmy FILIGRAN Jacek Wojciechowski, prezes Kółka Rolniczego w Siedlęcinie Andrzej Grochala, dyrektor szkoły Zuzanna Kozyra, nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście.

Więcej…

 

Sukcesy w tenisie stołowym !!!

kres jesienny sprzyja w rozwijaniu umiejętności w sportach halowych. Do nich należy jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszej gminie – tenis stołowy. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Jeżów Sudecki” od wielu lat organizuje Grand Prix – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży. Dzięki treningom i regularnej grze młodzi mieszkańcy gminy osiągają duże sukcesy do których zaliczamy:

Więcej…

 

Komunikat

Zgodnie z ustaleniami ze Strażą Pożarną oraz obowiązującym prawem, Aeroklub Jeleniogórski informuje, że w trosce o bezpieczeństwo osób i mienia na całym terenie lotniska na Górze Szybowcowej obowiązuje kategoryczny zakaz używania fajerwerków, sztucznych ogni, rac oraz innych środków pirotechnicznych, jak również rozniecania ognisk i palenia otwartego ognia.  Jednocześnie informujemy, że w dniu 31.12.2017r. od godz. 22.00 wjazd na Górę Szybowcową będzie zamknięty.
Zarząd Aeroklubu Jeleniogórskiego

 

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenia otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań gminy z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz jednostkom organizacyjnym podległym organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowanym. - więcej

 

 

Skrócone godziny otwarcia

DNIA  29.12.2017 (piątek) KASA   URZĘDU  GMINY CZYNNA OD GODZ. 8.00  DO GODZ.12.00 (BEZ  PRZERWY)

 

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią przepompowni wody w Siedlęcinie, w dniu 19.12.2017 r. do godziny 18:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody aż do całkowitego zaniku w Siedlęcinie przy ul. Płoszczyńskiej i Ogrodowej oraz w Płoszczynce.
Przepraszamy za utrudnienia.